רותי שרון - בהריון?
מרוויחים לא רע,
אבל לא גומרים את החודש? 
רוצים להחזיר את השליטה
על הכסף לידיים שלכם?
מחפשים הרצאת העשרה לעובדים? מתעניינים בסדנא לניהול תקציב משפחתי?
טיפים להגברת השליטה בכסף שלכם, תוכנות לניהול הכסף האישי, כלים לשימוש
עצמי ועוד...

לפרטים נוספים
 

בהריון?

ראשית - מזל טוב!

מרבית המשפחות מדווחות שהן נכנסו למינוס הראשון אחרי הילד הראשון או השני. ההוצאות על תינוקות ופעוטות, במיוחד בשנים הראשונות מהוות נטל עצום על המשפחה.

בעזרת יעוץ כלכלי משפחתי אישי תוכלו לבחון האם אתם ערוכים מבחינה כלכלית ואלו שינויים מומלצים עבורכם על מנת להבטיח לכם ולמשפחה המתרחבת, חיים של בטחון ויציבות כלכלית.אל תחכו למחר, צרו קשר כבר היום:

הכסף במשפחה לא מתנהל מעצמו:
המשפחה הישראלית "מגלגלת" בממוצע במשך השנים כ-10 מליון שקלים. משפחה שלא מנוהלת היטב "זורקת לפח" בין חצי מליון למיליון שקלים. ולהיפך, משפחה שמנוהלת נכון יכולה להוסיף בין רבע מליון לחצי מליון שקלים. כ-60%-70% ממשקי הבית נמצאים במינוס. לפני קניית רכב מקובל לשלם כמה מאות שקלים עבור בדיקה, אך כאשר משפחה עומדת בפני קבלת החלטות בעלות משמעות פיננסית גבוהה הרבה יותר (כמו משכנתא, פנסיה וכו') כמעט ולא משקיעים כל מאמץ. אתם כבר תנהגו אחרת.

אחראים יותר... מבינים פחות....
בחיים המודרניים של היום, ובמיוחד במציאות הישראלית שנוצרה לאחרונה בעקבות רפורמות ועדת בכר, המשפחות נדרשות להבין יותר ולקבל החלטות על סכומי כסף גבוהים. אבל, למרות פתיחת השוק לתנאי תחרות, מרבית המשפחות חסרות את הכלים והידע.

התוצאות של ניהול כושל אינן רק כלכליות. משפחות הנמצאות תחת עול של אוברדרפט, משכנתא, הלוואות וקשיים בתזרים המזומנים, נקלעות למתח נפשי וחוסר בטחון, תחושת חוסר שליטה ואובדן תקווה, בקיעים ביחסים בתוך המשפחה ואף לגירושין. גם תופעות בריאותיות מתלוות ללחצים אלו.

 
 
 
 
© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio