רותי שרון - למה לא להצטרף לסדנא

   

רציתי להגיד לך למה לא להצטרף לסדנא
"מחסלים את המינוס בבנק"

שמתחילה בתל אביב ביום שלישי 15/03 בערב

זה יקר מדי בשבילי

הסדנא עולה 850 ש"ח למשתתף יחיד ו-1,530 ש"ח לזוג (10% הנחה). זוג צעיר שפנה אליי לייעוץ לאחרונה גילה שהוא משלם כ-500 ש"ח כל רבעון ריבית על המינוס. כשהם מילאו את טבלת ההוצאות וההכנסות החודשי לקראת המפגש הראשון שלנו, הם לא מילאו את סעיף הריבית והחזר ההלוואות. הם פשוט לא ראו אותו. האם גם אתם כמותם? כבר לא רואים את הריביות של המינוסים ושל ההלוואות? 500 ש"ח ברבעון שווים ל-2,000 ש"ח בשנה.... האם לא כדאי לשלם באופן חד פעמי 850 ש"ח (ב-2 תשלומים), לקחת שליטה על העניינים ולהפסיק לשלם לבנקים את הריביות הלא מוצדקות האלו?? הסדנא הזו היא לא עוד הוצאה שוטפת. היא השקעה לטווח ארוך.
בנוסף מקבלים 2 בונוסים: (1) פגישת ייעוץ של שעה בחינם - שווי 350 ש"ח, (2) 10% הנחה בתהליך ייעוץ אישי בסיסי - שווי 290 ש"ח, אפשר גם כמתנה לחברים... שווי הבונוסים בלבד הוא 640 ש"ח....

שבע וחצי בערב זה מוקדם מדי בשבילי

האמת? גם לי זה קצת מוקדם. גם לי יש ילדים קטנים, אבל התארגנתי מראש, כי זה מספיק חשוב לי (כמובן). הסיבה העיקרית שהסדנא מתחילה בשבע וחצי היא מכיוון שכל מפגש אורך שלוש שעות, ומהניסיון שלי בסדנאות קודמות, קשה למשתתפים אחרי השעה עשר וחצי בערב... אני יכולה לספר לכם שאת קורס היועצים לכלכלת המשפחה עשיתי כשרועי וגיא, התאומים שלי היו תינוקות בני פחות משנה, ועדיין עבדתי במשרה מלאה באינטל. הקורס נמשך שלושה חודשים, והשיעורים התקיימו פעמיים בשבוע, בימי שלישי 18:00-21:00 ובימי שישי. למרות הקושי ולילות חסרי שינה, אני זוכרת את התקופה הזו כאחת התקופות הנפלאות. למדתי דברים שתמיד רציתי ללמוד על עולם כלכלת המשפחה, וישבתי לילות שלמים לעשות ניתוחים כלכליים ולפתור תרגילים. הייתה לי תמיכה מלאה מבן הזוג. שנינו הבנו שזו השקעה משתלמת בעתיד ואפילו מהנה.

לא נוח לי להיחשף לפני אנשים נוספים

אין צורך להיחשף. אף אחד לא חייב לגלות אף נתון שהוא לא רוצה. פשוט כך. א-ב-ל, פתאום מגלים שאנחנו לא לבד. יש אנשים דומים לנו במצב דומה, או שונה. אנחנו לומדים מהאחרים והם גם לומדים מאיתנו. הנה משהו שסיפרה לי אחת המשתתפות בסדנא קודמת: " הרגשנו שאנו לא לבד ויש פה קבוצה טובה של אנשים שמתמודדת עם בעיות דומות. זה נותן לי את הכוח לעשות את השינוי שאנו רוצים לעשות כבר זמן רב."


כן, אבל...

קראתם, אפילו קצת השתכנעתם, אבל משהו עוד מציק לכם, ואתם לא נרשמים.
בעוד כמה חודשים תקבלו שוב הזמנה לסדנא ושוב תתלבטו,
בינתיים תשלמו עוד אלפי שקלים מיותרים על ריביות והלוואות,
תקטרו על המינוס, על הבנקים, ועל המדינה הזו שאי אפשר לחיות בה...

או, שפשוט תחליטו לקחת את העניינים לידיים
ולהתחיל לשלוט באמת בכסף שלכם :


  
פרטים נוספים והרשמה:
http://www.ruthsharon.co.il/45654/workshopinmodiin