רותי שרון - לקוחות מספרים
"הרגשנו שאנחנו נכנסים ללופ של הוצאות וחובות"
הרגשנו שאנחנו נכנסים ללופ של הוצאות וחובות שלא תכננו. התחושה הייתה שאומנם אנחנו מרוויחים יפה, אבל די תקועים במקום ואף מתחילים ללכת אחורה. עזרת לנו לעושת סדר בבלגן, ולהגיע להחלטות שבהם התלבטנו רבות.

לחץ כאן לפרטים נוספים
לקוחות מספרים

"המקרה שלנו הוא קשה ומסועף עם מספר חשבונות בנקים, חובות... והוצאות רבות"
יש לנו מספר חשבונות בנקים, חובות, משכנתאות, ביטוחים, נכסים, והוצאות רבות של משפחה עם ארבעה ילדים. כאשר גילית לנו את התמונה במלוא מורכבותה, נתת לנו רעיונות ופתרונות יצירתיים לצמצם חובות ולנהל את התקציב

לחץ כאן לפרטים נוספים
לקוחות מספרים

זה שינה את הדרך בה אנו מתנהלים מבחינה פיננסית
אם אתם מתלבטים לגבי ייעוץ אצל רותי שרון אל תחשבו פעמיים. אנחנו היינו בייעוץ לפני כשנה וחצי וזה שינה את הדרך בה אנו מתנהלים מבחינה פיננסית.

לחץ כאן לפרטים נוספים
לקוחות מספרים

"אנחנו רוצים להודות לך על כך שהחזרת אותנו לדרך הישר"
רצינו להודות לך על הסיוע והתמיכה לאורך החודשים האחרונים ועל כך שהחזרת אותנו לדרך הישר. עזרת לנו לעשות סדר בבלגן, לראות מה ההוצאות, ההכנסות והחסכונות שלנו, ועזרת לנו להגיע להחלטות בהן התלבטנו רבות.

לחץ כאן לפרטים נוספים
לקוחות מספרים

בעקבות הרצאה להורים במועדון אקי"ם כפר סבא
כשישבנו להקשיב להרצאה הצלחת לרתק אותנו. כולנו הטינו אוזן במטרה לקלוט כל מילה ומשפט שלך. יצאנו עם המון חומר למחשבה ואני שומעת מהורים שלאחר חשיבה משותפת בבית ולקיחת העצות שלך, אנשים מתחילים ליישם.

לחץ כאן לפרטים נוספים
לקוחות מספרים

מספר עמודים: 2
הקודם    1  2 
© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio