רותי שרון - איך חסכתי 2,145 ש"ח ויותר
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> איך חסכתי 2,145 ש"ח ויותר
 
04/01/2012

שלום 


איך חסכתי 2,145 ש"ח ויותר כשקניתי טלפון סלולרי חדש?

אחרי שהתאפקתי והתאפקתי (ודחיתי סיפוקים...) החלטתי לרכוש סמארטפון חדש. כמובן שזה כלי עבודה משמעותי עבורי בעסק, אבל אני מוכנה להודות בפניכם שאני אוהבת ותמיד אהבתי גאדג'טים. חלק מחבריי בפייסבוק כבר יודעים על כך ואפילו ליוו אותי בתהליך. הבטחתי ואני מקיימת - פוסט חדש בבלוג שלי שמפרט את תהליך מכירת הטלפון הישן ורכישת הטלפון החדש: איך הצלחתי לחסוך 2,145 ש"ח ואפילו יותר, וגם כמה המלצות פרקטיות שכדאי לשים לב אליהן לכול מי שמתכוון לשדרג את הסמארטפון שלו בקרוב.

קליק, קליק

כיצד לקחת בחזרה את השליטה על חיינו

כמה היינו רוצים שהעתיד יהיה ברור לנו, שיהיה לנו בטחון בדרך בה אנו הולכים, שנצליח להגשים את הרצונות ואת החלומות שלנו, שהיחסים במשפחה יהיו מעולים. ומעל הכל - שנהיה שמחים, אהובים ומוערכים. בדיוק בנושאים הללו הוציאה השבוע קולגה שלי, רונית בנארי, דו"ח מיוחד, ואני יודעת שהיא עומדת להוציא עוד חומרים בנושא. רונית מתמקדת בשינויים, באתגרים, במימוש עצמי ובהגשמת מטרות עם דגש מיוחד לגילאי 55 פלוס. אני ממליצה בחום לקרוא את החומרים שרונית מוציאה בימים אלו, הם כתובים בהומור ויש בהם הרבה המלצות ורעיונות.

קליק, קליק

שתהיה לכולנו שנה אזרחית נפלאה

רותי

 

נ.ב.

כמעט שכחתי - המארזים הכפולים של "המיץ של פיץ" נחטפו כמו פטריות לאחר הגשם. קיבלתי הרבה תגובות אוהדות. מי שרוצה, יכול להזמין כאן.

 

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio