רותי שרון - אני זקוקה לעזרתך
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> אני זקוקה לעזרתך
 
23/11/2011
אני זקוקה לעזרתך
או: רוצה להגריל את הספר החדש של פרופ' דן אריאלי: "לא רציונלי אבל לא נורא?"

במהלך השנים האחרונות צברתי ידע רב בנושאים הקשורים בכלכלת המשפחה, ידע אותו שיתפתי במאמרים, בניוזלטרים, בסדנאות ובקורסים, כמו גם דרך האתר שלי: "מדריך לניהול תקציב משפחתי" להורדה בחינם, וגם סדרת טיפים חינמיים להגברת השליטה בכסף שלכם. לאחר שהתקשרו אליי מספר לא מועט של אנשים שרצו להוריד את המדריך שאני מחלקת ב-ח-י-נ-ם ושאלו אותי כמה הם צריכים לשלם בעבורו, "נפל לי האסימון".

ולכן, בימים אלו אני עובדת על מיזם חדש של יצירת סרטוני הדרכה קצרים בנושאים שונים הקשורים בעולם כלכלת המשפחה לצפייה במחשב הביתי בנינוחות ובשעות שמתאימות לכם.

אשמח לקבל ממך פידבק אלו נושאים מעניינים במיוחד.

בין המשיבים יוגרל הספר החדש של דן אריאלי לא רציונלי אבל לא נורא.

הסקר יסתיים בתאריך 30/11/2011 ולאחריו תיערך ההגרלה. תוצאות ההגרלה יפורסמו בדף הפייסבוק שלי ולמי שימלא את פרטי המייל שלו.

להשתתפות בסקר הקליקו כאן.


רותי, אני שמחה להזמין אותך להשתתף בהרצאה של שלמה מעוז, הכלכלן הראשי של בית ההשקעות אקסלנס-נשואה ופרשן כלכלי בתוכניות טלויזיה, בכנס השנתי של איגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה.

אשמח לפגוש אותך בכנס.

 

שלכם
רותי

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio