רותי שרון - והזוכה בהגרלה....
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> והזוכה בהגרלה....
 
01/12/2011

שלום,

והזוכה בהגרלה...

אתמול 30/11 בשעה 12:00 בצהרים סגרתי את הדלתות על הסקר שערכתי לגבי מיזם חדש שלי - סרטוני הדרכה קצרים בנושאי כלכלת המשפחה. שאלתי אתכם אלו נושאים מעניינים אתכם במיוחד. בסקר השתתפו 110 איש ואישה. הופתעתי מכמות המשתתפים ובמיוחד מהפירגון הרב ומיגוון ההצעות וההערות ששלחתם. אני ארצה לשתף אתכם בחלק מההערות, שעל חלקן יש לי תשובות או התייחסות כלשהי ואני מקווה לפרסם פוסט מיוחד בבלוג שלי בימים הקרובים. אני כמובן אעדכן אתכם. וכמובן כמובן כאשר הסרטונים יעלו לאוויר אתם תהיו הראשונים לדעת!

ועכשיו לתוצאות ההגרלה:

הזוכה בספר "לא רציונלי אבל לא נורא" של פרופ' דן אריאלי היא יפעת.
יפעת קיבלה הודעה על הזכייה במייל אישי.


כמה חשוב לך להגדיל את ההכנסות שלך?

באחד המסרים האחרונים ששלחתי לכם סיפרתי לכם על המיזם החדש של קולגות שלי רותם ועומר.
רותם נמיר פרדס (בעלת ניסיון נדלני רב) ועומר דורון (יוצר שיטת פשוט משכנתא - סודות המשכנתא הרווחית שלך) פרסמו בחודש האחרון סדרה של 3 סרטונים קצרים שאליהם נחשפו אלפי לקוחות.


בסרטונים הם חושפים את השיטה ליצירת הכנסה בטוחה כל חודש. אני מכירה אישית את רינה צור (שם בדוי) שמציגה את הניסיון שלה עפ"י השיטה הזו, והיא אכן יצרה הכנסה נאה ביותר על פיה.

רותם ועומר קיימו בשנה האחרונה כנסים והסבירו את השיטה שלהם למאות לקוחות, והם מכנים אותה:
"ההשקעה המנצחת - איך ניתן לקנות נדל"ן ללא הון עצמי, ולהבטיח את רווחיות ההשקעה לאורך זמן".

בחודשים האחרונים רותם ועומר עבדו על ערכה שנקראת "ההשקעה המנצחת", הערכה משתמשת בכל הידע הנדלני והמימוני שהם צברו ונחשפו, ובנויה בצורה שיטתית, צעד אחר צעד, שמאות כבר השתמשו בה והחלו לייצר הכנסות גבוהות כל חודש.

לקבלת מידע נוסף על הערכה אתם מוזמנים להקליק כאן

חלק ממה שייחשף בפניכם בערכה "ההשקעה המנצחת" הוא:

  • מהם 5 הפרמטרים לבניית תמהיל משכנתא רווחית
  • איך משקיעי נדלן יוצרים באמת השקעות ואיך הם חושבים (לא כמו כל העדר)
  • איך הבנק רץ אחריך בשביל לתת לך כסף
  • איך משביחים נכס קיים ומגדילים את השכירות בעלות מינמלית
  • איך ניתן על חשבו נכס קיים לקנות מספר רב של נכסים

שימו לב,רותם ועומר עדכנו אותי שהם הפיקו רק 50 ערכות כאלו, ובשבוע ההשקה המסתיים הלילה בחצות הם ימכרו אותן במחיר מוזל ועם בונוסים נוספים בשווי כולל של 4,153 ש"ח ועם אחריות מלאה ל 47 ימים.

אז כדאי להזדרז, יחד עמכם, ההודעה הזו נשלחה השבוע ליותר מ 12,000 איש.

לקבלת מידע נוסף על הערכה אתם מוזמנים להקליק כאן 

הערה חשובה: השיטה והכלי שרותם ועומר מציגים לא מתאימה לכל אחד. זו לא שיטה של זבנג וגמרנו. בהחלט נדרשת מכם עבודה והשקעה של זמן, מוכנות ללמוד נושא חדש, ואפילו נכונות לעשות טעויות. עשו בדיקה כנה עם עצמכם אם זו השיטה בשבילכם להגדלת ההכנסה שלכם.

שיהיה יום נפלא

רותי

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio