רותי שרון - יום האישה הבינלאומי, טיפים לא רק לנשים
{{preheader}}
 

08.03.2016

שלום

הניוזלטר הזה אומנם מוקדש לנשים, אבל מומלץ בחום גם לגברים שביננו. אנחנו צריכות אתכם לידינו בשינוי שעדיין צריך לעשות פה. תוכלו לשתף את בת הזוג או הילדה.

קחי שליטה על הכסף שלך! 5 טיפים שיעזרו לך לדעת יותר על פיננסים

יום האישה הבינלאומי? נראה לי שקצת התבלבלנו. במקום לנהל דיון איך עושים עוד צעד קדימה בשוויון מגדרי, איך מחנכים לכך דור חדש, אנחנו מוצפות בפרסומות לקרמים, בשמים, טיפולי חן ויופי, שרק מנציחות את הסטיגמות...

וגם בהקשר של כסף לא חסר סטיגמות כאלו - "בזבזניות", "מגהצות", "שמרניות", "שונאות סיכונים", "לא מבינות בניהול כסף". ומצד שני, אנחנו דווקא עדים לאחרונה ללא מעט נשים בתפקידי מפתח בעולם הפיננסי עסקי בישראל.

משפטים כמו "בעלי מתעסק עם הכספים אצלנו, אני סומכת עליו", הם משפטים שאני שומעת חדשות לבקרים. וזה לא שנשים לא מקבלות החלטות פיננסיות. נשים דווקא מקבלות המון החלטות פיננסיות – אבל ברמה היומיומית השוטפת – תשלומים שוטפים, ביטוחי בריאות, וניהול הבית השוטף. אבל כשמדובר בהחלטות פיננסיות גדולות ומורכבות יותר – כמו משכנתא או פנסיה, אנחנו נרתעות ומתנתקות, ומשאירות את המגרש לגברים שלכאורה מבינים בכך יותר.

אז מה אפשר לעשות?

קליק, קליק

קצרצרים על כספים

משרד האוצר השיק מחשבון חדש להשוואת דמי ניהול בין מוצרי חיסכון שונים

בנק דיסקונט יאפשר להורים לעזור לילדיהם בתשלומי משכנתא חודשיים.

ביטוח החובה לרכב מוזל החל מהשבוע. תבדקו אם רלבנטי לגביכם.

ההפרשה לפנסיה תגדל ב-1% ל-18.5%.

ואי אפשר בלי מבצע ליום האישה...

כן, רותי, אני רוצה להתחיל לשלוט בכסף שלי!

ב- רותי

נשלח לכתובת ruth.sharon@gmail.com מהכתובת info@ruthsharon.co.il
שולח: רותי שרון | ייעוץ כלכלי אישי, הרצאות וסדנאות
כתובת השולח: עמק האלה 18 מודיעין
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה
© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio