רותי שרון - כזוג הנשוי 25 שנים ובורך ב-4 ילדים, מלווה אותנו המרדף אחרי המינוס כמעט מיומנו הראשון כזוג
כזוג הנשוי 25 שנים ובורך ב-4 ילדים, מלווה אותנו המרדף אחרי המינוס כמעט מיומנו הראשון כזוג.

שלום רותי

 
כמו כל דבר טוב בחיים גם אליך הגענו במקרה.

כזוג הנשוי 25 שנים ובורך ב-4 ילדים (בלי עין הרע) מלווה אותנו המרדף אחרי המינוס כמעט מיומנו הראשון כזוג. גם לאחר שסיימנו את לימודנו וב"ה מצאנו משרות טובות בהם אנו מרוויחים הרבה מעל הממוצע המרדף לא נפסק.

חשוב לי לציין כי אנו אמנם לא "סגפנים" אולם גם לא "נהנתנים" (מסעדות, חופשים וחו"ל רק לעיתים מאוד רחוקות) ובכל זאת לא הצלחנו להתאזן כלכלית. ניסינו מספר פעמים להתאזן לבד, אם ע"י הרצאות ששמענו או סדנאות שעברנו במסגרות כאלה ואחרים, אולם ללא הצלחה, ולכן החלטנו לפנות לעזרה מקצועית.

כבר בפגישה הראשונה התרשמנו שמדובר באשת מקצוע, משקיענית, קשובה ובעיקר לא שיפוטית. בפגישה השנייה קיבלנו את החוברת המושקעת שהכנת ואשר יותר מכל המחישה לנו היכן אנו עומדים, מה יש לעשות וגם מה יקרה אם נמשיך בהתנהלות הקיימת. לפגישה השלישית והמסכמת קיבלנו הדרכה איך וכמה לחסוך כדי להגשים את המטרות העתידיות שלנו ובנוסף איך להתנהל כלכלית מול הילדים, ושוב הכל בנועם, ברוגע ומתוך הקשבה והבנה.

אנו יוצאים כרגע לדרך חדשה בזכותך, דרך של חשיבה אחרת ומודעות.

אנו יודעים שהדרך לא תהיה קצרה (בכל זאת יש בור לסגור...) אולם יודעים שאת שם בשבילנו, עם הרבה אמונה , חיזוק ועצה טובה.

המון תודה, נמשיך בע"ה לעדכן ובע"ה גם להגיע לפלוס המיוחל.
ד.ח.
© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio