רותי שרון - מה הקשר בין גזר, חנוכה וחינוך פיננסי?
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> מה הקשר בין גזר, חנוכה וחינוך פיננסי?
 
09/12/2011

שלום 

עוד מעט מתקרב חג החנוכה, ובין המנהגים המאירים והמלבבים של החג קיים גם מנהג דמי חנוכה. המושג דְמֵי חנוכה נגזר מן המילה דמים שפירושה כסף. ומכאן גם הביטויים דְמֵי כיס, דְמֵי כניסה, דְמֵי חבר ועוד. כמובן שחנוכה זו גם הזדמנות נהדרת לשוחח על הילדים על כסף וחיסכון.
לקרוא קצת על מנהג דמי החנוכה, כמה נותנים וסקר קטן הקליקו כאן.

לכבוד החנוכה, באתי חושך לגרש ואני מביאה אליכם מבצע דמי חנוכה - מתנה לילדים ולנכדים.

ערכה: סרט מצוייר DVD וספר

ארגז כלים לפיתוח חשיבה כלכלית ויוזמה לילדים
מתנת דמי חנוכה מקורית ונהדרת לילדים ונכדים

לפרטים נוספים ולהבין מה הקשר בין גזר וחינוך פיננסי
הקליקו כאן.


בעקבות הסקר וההגרלה

לאחרונה הפצתי סקר בו שאלתי אלו נושאים מעניינים אתכם בעולם כלכלת המשפחה. בסקר השתתפו 110 אנשים (תודה! תודה! תודה!) ויפעת מירושלים אף הגרילה את הספר החדש של פרופ' דן אריאלי "לא רציונלי אבל לא נורא".

התשובות שלכם נתנו לי תמונה די טובה אלו נושאים מעניינים יותר ואלו פחות, ואני כבר בתהליך של בניית תוכנית עבודה להכנת סרטוני ההדרכה הקצרים כפי שהבטחתי. 45 משתתפים הגיבו וציינו נושאים נוספים שמעניינים אותם. עשיתי מיפוי ראשוני לפי נושאים עיקריים. וואלה, יש המון-המון נושאים. אפשר להרכיב קורס שלם ממה שהצעתם.

כאן תוכלו לקרוא בהרחבה אלו עוד נושאים הוצעו ע"י המשתתפים וכמה הערות והתייחסויות שלי (ויש גם פינת ההומור..). אשמח לתגובותיכם.

סופשבוע נעים וחמים
רותי

 

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio