רותי שרון - מה הקשר בין צפרדע למשכנתא, ים המלח, מחשבון מנגל ועוד...
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> מה הקשר בין צפרדע למשכנתא, ים המלח, מחשבון מנגל ועוד...
 
08/05/2011
 

גיליון חגיגי לקראת יום העצמאות

היה מתבקש שאכתוב על עצמאות כלכלית, נכון? אבל החלטתי שזה נדוש וברור מאליו. אז אשתף אותך בכמה נושאים מעניינים אחרים. אבל, לצאת פטורה לגמרי, איני יכולה. אני שמחה לבשר שמאז שפירסמתי את המדריך לניהול תקציב משפחתי להורדה בחינם מהאתר לפנ י פחות מחודש, הורידו אותו כבר כמעט 150 איש. אם עדיין לא הורדת את המדריך, זו ההזדמנות בדרך לעצמאות כלכלית קריצה

מה הקשר בין צפרדע למשכנתא?

בזמן האחרון אין כמעט יום שבו לא מדברים בתקשורת על ההגבלות החדשות על המשכנתא. הנגיד סטנלי פישר מסביר לנו שהוא לא רוצה שנגיע למשבר כלכלי בגלל בועת נדל"ן שתתפוצץ לנו בפנים, כמו שקרה במדינות אחרות כמו אירלנד או ספרד. "בועת נדל"ן?? מה פתאום!" טוענים מצד שני המומחים ומסבירים שהמצב משקף מצוקה ריאלית של התחלות בנייה, וכך הלאה. ובינתיים - משכנתא ממוצעת שלוקחת משפחה עלתה בשנתיים האחרונות מכ-450 אלף ש"ח לכמעט 600 אלף ש"ח.

להמשך קריאה וגם איפה הצפרדע שהבטחתי?, יש להקליק כאן

במקום הכי נמוך בעולם מדברים על המקום הכי נמוך כלכלית

לפני כשבועיים העברתי הרצאה על כלכלת המשפחה באחד ממלונות ים המלח. ביקשתי ממיכל שעובדת איתי שתתלווה אליי, בעיקר כדי שתוכל לצלם תמונות וגם ווידאו לצרכים שיווקיים, אבל גם כדי שיהיה לי עוד מישהו להעביר איתו את הנסיעה הארוכה הזו, כשעתיים כל כיוון :-)

רק כשצפיתי בתמונות, הבנתי שפיספסתי פתיחה נהדרת להרצאה שלי: במקום הכי נמוך בעולם אנחנו מדברים על מקום נמוך כלכלית - אוברדרפט בבנק.

להמשך קריאה ותמונות נוספות... יש להקליק כאן

 

ולכבוד יום העצמאות: המנגולטור - מחשבון המנגל הראשון בעולם

הקוראים הנאמנים שלי אולי זוכרים שכבר פירסמתי אותו בעבר. אבל איך אפשר לדבר על יום העצמאות ולא להזכיר אותו שוב. קבלו אותו, את מחשבון המנגל הראשון בעולם, הרי הוא המנגולטור!

 

 

 

 

 

מאחלת לכם ולמשפחה יום עצמאות שמח
רותי

נ.ב.

כמו תמיד - אשמח לתגובות שלכם.

 
© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio