רותי שרון - על החופש הגדול, הקיץ, קוטג' ושתי הטבות לבעלי עסקים...
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> על החופש הגדול, הקיץ, קוטג' ושתי הטבות לבעלי עסקים...
 
24/06/2011

 

הקיץ בא, הקיץ בא

עברו יותר מחודשיים מאז העדכון האחרון שהוצאתי, ומאז קרו הרבה דברים שחשבתי שכדאי לי לשתף אותך בהם. בחודשיים האחרונים 330 איש ואישה כבר הורידו את המדריך לניהול תקציב משפחתי, ומה איתך? בימים אלו אני בודקת תוכנה חדשה לניהול פיננסי של משק הבית, שאחד החידושים הגדולים בה, לעומת תוכנות אחרות שבדקתי, הוא שאין צורך יותר להקליד את הנתונים ידנית, אלא הנתונים מתעדכנים ישירות מאתרי הבנקים וכרטיסי האשראי שלכם בצורה מאובטחת. זה משהו שחיפשתי כבר הרבה זמן.פרטים נוספים בעדכון הבא.

איך אני יודעת שמגיע הקיץ? או: בואו נדבר על הוצאות שנתיות...

איך אני יודעת שהקיץ מגיע? כתבי צרכנות מתקשרים אליי ומראיינים אותי לגבי טיפים איך לעבור את החופש הגדול בלי חור (גדול) בכיס, או איך מתמודדים עם עונת החתונות: כמה תכתבו על צ'ק לכל אירוע.

 

שתי ההוצאות האלו מייצגות הוצאות עונתיות או שנתיות, ותמיד אני מתפעלת איך אנחנו אוהבים להיות מופתעים מחדש מההתמודדות איתן.

רוצה לקרוא מה הטיפ שלי להתמודדות עם הוצאות שנתיות? הקליק/י כאן.


כרטיס ביקור בוידאו

לאחרונה הצטלמתי לסרטון וידאו קצרצר, מעין כרטיס ביקור בוידאו. אני מזמינה אתכם לצפות...

ואם תרצו, גם לעשות לי "לייק"


ומה עם הקוטג'?

חשבתם שאתעלם ממחאת הקוטג'? הנה סוף סוף יש פה מחאת צרכנים אמיתית. וצרכנות נבונה זה הרי דבר שאני תמיד מעודדת. אז לכבוד זה עדכנתי את המאמר שכתבתי בזמנו לחסוך במזון? השתגעתם? וכללתי בו גם סרטון וידאו חדש של מומחה הקמעונאות פאקו אנדרהיל שביקר בסופרמרקט ישראלי, ואתר חדש להשוואת מחירים בין הסופרמרקטים השונים באיזור מגוריכם.


שתי הטבות לבעלי עסקים

רבים מהלקוחות שלי ומהפונים אליי ומתעניינים בייעוץ או בסדנא הם בעלי עסקים. לטובתכם אני רוצה להציע שתי הטבות ממש שוות:

קבלו 200 ₪ מתנה לפרסום ב Google! אני שמחה להציע למנויי רשימת התפוצה שלי 200 ₪ מתנה לצורך פרסום אתרכם בתכנית הקישורים הממומנים של Google - Google AdWords. בעזרת השובר תוכלו להתנסות בפרסום בקישורים הממומנים ללא סיכון. פנו אליי במייל חוזר ואתן לכם את הקופון האישי שלכם.

חשבון התנסות במערכת דיוור רב מסר. רוצה להתנסות במערכת הדיוור בה אני משתמשת? כנסו לכאן. כל מי שפותח חשבון התנסות מקבל קורס וידאו בן 12 שיעורים בנושא שיווק בדואר אלקטרוני. זו הטבה בשווי כמה מאות שקלים שהנרשמים מקבלים לגמרי בחינם. הקורס הזה זוכה לתגובות נלהבות.


עושים שינוי אמיתי בחופשות!

רציתי לספר לכם שאני גם פעילה בארגון הורים עובדים לשינוי שהוקם במטרה לאחד את חופשות הילדים וההורים, ולמעורבות הורית בחינוך. בשלוש השנים האחרונות עבדנו קשה למען המטרה, ארגנו רעש תקשורתי בכל חופש, ובעיקר העלינו את הנושא לסדר היום הציבורי, מה שהוביל בין השאר להקמתה של וועדת סלבין. לאחרונה שר החינוך הודיע על קיצור החופש הגדול, אך חזר בו ברגע האחרון. נכון, ההצעה לקיצור החופש לא הייתה מושלמת, ובכל זאת זהו השינוי הראשון מזה 63 שנה! אנחנו רוצים לחזק את שר החינוך במהלך לשינוי החופשות. מוזמנים להצטרף אלינו באתר שלנו, בדף הפייסבוק שלנו או במייל ליערה ישורון.

 

שבת שלום

רותי

 

נ.ב.

כמו תמיד - אשמח לתגובות שלכם.

שתף בפייסבוק

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio