רותי שרון - קצת ארגון וסדר לקראת הפסח... פלוס מתנה
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> קצת ארגון וסדר לקראת הפסח... פלוס מתנה
 
11/04/2011

 

קצת ארגון וסדר לקראת הפסח...

בשבוע הבא נסב לשולחן ליל הסדר, נקרא בהגדה ונספר ביציאת מצרים. הבדיחה העממית מספרת שנוסח ההגדה המקוצר הוא "הם ניסו להרוג אותנו, אנחנו ניצחנו, בואו נאכל...". אבל אם נהיה רציניים לרגע, אולי נסכים שלמרות שלכאורה סיפור ההגדה רחוק מאיתנו אלף שנות דור, הרי שלמעשה הוא קרוב אלינו מאוד מאוד. ולא, אני לאו דווקא מתכוונת ברמה הלאומית -  לפרעה בדמות אחמדינז'אדאו נסראללה. אני מתכוונת ל"פרעה אישי" שנוגש בנו ללא רחמים, ואנחנו מחכים למושיע חיצוני. נו, בוודאי כבר ניחשתם שאני מדברת על האוברדרפט שמציק לנו ללא הרף, ואנחנו מרגישים עבדים שלו, ולא בני חורין.

ובכן, לא צריכים לצאת ממצרים כדי לצאת מהמינוס. במייל הזה אני כוללת כמה מתנות ממני שיכולות לעזור לעשות סדר בברדק הפיננסי בדרך אל העוש"ר. קריצה

 

מדריך לניהול התקציב המשפחתי - מתנה ממני אליך

אני שמחה לבשר שסוף-סוף ארגנתי את כול הטפסים וכלי העבודה תחת קורת גג אחת, ואיחדתי אותם במדריך שניתן להורדה בחינם מהאתר שלי: מדריך לניהול התקציב המשפחתי.

שלב אחרי שלב, המדריך ינחה אתכם לבניית תקציב משפחתי מאוזן עפ"י סדרי העדיפויות שלכם.

להורדה בחינם, הקליקו כאן

 

ארגון ניירת משק הבית

אתם כבר בשוונג של סדר וניקיון? אז הנה רשימה שהכנתי עבורכם לפני כמה שנים (הקוראים הוותיקים אולי זוכרים) - המלצה שלי איך לארגן את הניירת הביתית.

 

 

כנגד ארבעה בנים דיברה תורת כלכלת המשפחה

מאמר שכתבתי בדיוק לפני שלוש שנים ועדיין תקף:
"עוד פעם פסח? איזו הפתעה.... כל שנה אנחנו מופתעים מחדש מפסח. עוד פעם ליל הסדר, אפיקומן, מתנות לחותנת, בילויים עם הילדים, ניקיונות וצביעת הבית. כל שנה משפחה ישראלית ממוצעת מוציאה אלפי שקלים נוספים בפסח, וכל פעם היא מופתעת מחדש. אפשר להחליט שהשנה ננסה להתייעל ולמזער נזקים, הרי למדנו לקחים משנים קודמות.

להמשך קריאה, הקליקו כאן

פינת החיוך לכבוד פסח חיוך

אם למשה רבנו היה פייסבוק...
הקליקו כאן לצפייה בסרטון המדליק

פסח בגרפים
איור: אור רייכרט

הקליקו כאן לראות את התמונה הגדולה

 

מאחלת לכם ולמשפחה חג שמח, אביבי וחירות משיעבודים פיננסיים
רותי

 
© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio