רותי שרון - רוצים להגיע מוכנים לשנה הכלכלית החדשה?
{{preheader}}
 
3
1

31.12.2015


שלום

אני מתנצלת על התכיפות במשלוח העדכונים החודש, אתם יודעים שבדרך כלל אני לא משתלטת לכם על ה-inbox. אבל רציתי לשלוח לכם כמה עדכונים טריים רגע לפני שמסתיימת לה שנת 2015 ומתחילה שנת 2016. ממליצה לקרוא עד הסוף, כדי לצאת עם חיוך על השפתיים...

כלים חדשים מבית "האוצר שלי"

לקראת סוף שנת 2015, במחלקה להשכלה פיננסית במשרד האוצר ריכזו עבורכם את הכלים החדשים מבית "האוצר שלי" והוראות צרכניות של אגף שוק ההון. ברבעון האחרון של השנה, התמקדו בנושא הביטוח: תוכלו למצוא באתר עמודי תוכן מגוונים בנושא ביטוח רכב מקיף וצד ג', ביטוח דירה, 'צ'קליסט איך רוכשים ביטוח דירה – צעד אחר צעד' ושאלות ותשובות נפוצות בביטוח דירה.

להורדת הניוזלטר: קליק, קליק

קיבלתם את הכסף לחשבון הבנק?

החודש משפחות רבות קיבלו זיכוי בחשבון הבנק שלהן:

1. הרגע לו חיכינו הגיע סוף סוף - קיבלנו זיכוי בגין הסדר פשרה בתביעה יצוגית מול הבנקים על גבייה עודפת של עמלות. נשמח לקבל רעיונות מה לעשות עם הכסף :)

2. השלמה רטרואקטיבית לקצבת ילדים ממאי 2015. סיפרנו לכם על כך בניוזלטר הקודם.

2016: השינויים הצפויים בכיס שלכם

הוזלות בתחבורה הציבורית, בדלק ובמים, התייקרויות בארנונה, שינויים בשכר חיילי החובה והגדלת קצבאות הילדים. עם תחילת השנה ייכנסו לתוקפן תקנות חדשות שירגישו אזרחי ישראל בחשבון הבנק שלהם. הרשימה המלאה..

 

לפרטים נוספים הקליקו לקריאת הכתבה המלאה...

הלילה בחצות הכרכרה הופכת לדלעת והמבצע יורד מהאוויר:
189 במקום 279 ₪.
שלא תגידו שלא אמרתי....

פינת החיוך

רוצים לחייך? קליק, קליק

שתהיה שנה אזרחית טובה ומוצלחת!

שלכם, רותי

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio