רותי שרון - רציתי לשתף אתכם במה שקובי וסוניה סיפרו לי...
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> רציתי לשתף אתכם במה שקובי וסוניה סיפרו לי...
 
08/03/2011

 

יש לי הרבה מה לספר לך

את או אתה בוודאי אומרים לעצמכם "מה קורה לרותי בזמן האחרון? קצת נסחפה, לא?". אז, אני מודה שאני בהתלבטות - מצד אחד אני לא רוצה להטריד אותך ולשלוח מיילים בתדירות גבוהה מדי (כן, היו כמה שהעירו...). ומצד שני - יש לי אינפורמציה ממש חשובה ורלבנטית. ולמי שזה פחות מתאים - תמיד אפשר לבקש להסיר את עצמך מהרשימה. למטה בסוף.

בינתיים, הצטברו לי על השולחן עוד כל מיני עדכונים שממש רציתי לשתף אתכם בהם, ואני מאוד מקווה שתפיקו מהם תועלת.

השבוע סיימתי סדנא נוספת לכלכלת המשפחה, ושוב הייתי בעננים. זה נשמע אולי קצת פרדוקסלי כי אצל הרבה אנשים עניין ניהול הכספים נתפס כמשהו כבד ומרתיע. ולכן אני נהנית לראות כול פעם מחדש איך האסימונים נופלים אצל האנשים, איך מתחילים להבין דברים שמשפיעים על כל אחד מאיתנו ביום יום. הפעם, הגדלתי לעשות וביקשתי מכמה אנשים להצטלם לסרטון וידאו קצרצר ולספר מה השתנה אצלם בעקבות הסדנא. הנה הסיפור של קובי - "אני זוכר את הלילה הראשון בו ראיתי מה באמת קורה", והסיפור של סוניה - "אף פעם לא נכנסתי לפרטי הפרטים של הכנסות והוצאות".

ולכול מי שפיספס או עדיין מתלבט, הנה תזכורת:

בשבוע הבא נפתחת סדנא נוספת, והפעם בתל אביב.

תנו לי 12 שעות ואגלה לכם את כל הכלים והסודות לתכנון וניהול אפקטיבי של כלכלת המשפחה שלכם. וחידוש נוסף: תעודת אחריות. כן, כן - כל הסיכון - עלי. לך אין מה להפסיד.

רוצים לשמוע עוד? הקליקו כאן.

 

ועכשיו, לשני עדכונים שקיבלתי לאחרונה במייל והרגשתי שאני ממש חייבת לשתף אותך בהם:

1. מסקר של המועצה לצרכנות עולה כי צרכני ישראל משלמים כמיליארד שקלים בשנה על טעויות בחשבונות השוטפים.

המועצה לצרכנות משיקה בימים אלו את המדריך לקריאת חשבונות. המדריך מרכז חשבונות שונים שמגיעים אלינו מדי חודש- חשבונות סלולאר וכבלים, חשמל, מים, ארנונה ועוד. היכנסו לאתר המועצה לצרכנות ל"מדריך עושים חשבון לחשבון" ולמדו כיצד להימנע מטעויות ולחסוך כסף. אל תשמרו את המידע לעצמכם בלבד, שתפו גם את בני המשפחה ומכרים אחרים.

2. בשבוע שעבר קיבלתי מייל מיזם אינטרנט,רונן בן 41 ואבא לשלושה ילדים מדהימים (כדבריו). רונן הקים מיזם אינטרנט בעקבות הברקה שעלתה במוחו ממש כאשר בנו פתח מתנות יום הולדת לפני מספר שנים. המיזם שלו יוצר דרך חדשה ויעילה הרבה יותר. מזמינים את החברים לכיתה והוריהם להשתתף ביחד בקופת מתנות יום ההולדת ולכתוב ברכות לחבר. חתן השמחה משתש בסכום שנאסף בכדי לבחור מתנות איכותיות שהוא באמת רוצה ואותן הוא מקבל למסיבה בצירוף חוברת ברכות שעיצבו וכתבו לו החברים.

win win אמיתי, ההורים חוסכים את הריצה האינסופית לחנויות וגם חוסכים בעלות המתנה והילדים מקבלים מתנות איכותיות שמספקות להם ערך לאורך זמן.

בקיצור www.giftme.co.il

בעיניי הרעיון מצא חן (כאמא ל-3 ילדים מדהימים משלי חיוך...). ומה דעתך?

בקצרה:

  • אפשר להקשיב ולצפות במצגת של ההרצאה האינטרנטית "מיתוסים נפוצים בכלכלת המשפחה" עד ה-15/03. אח"כ אני מורידה אותה מהאתר.
  • פתחו יומן ורישמו: סמינרשת נוסף בחינם בנושא משכנתא ביום ראשון 13/03 בשעה 20:30. בסמינרשת הזה אני אארח את עומר דורון, מומחה למשכנתאות. פרטים נוספים - בהמשך...

שלכם, רותי

נ.ב.

גם אם החלטתם שהסדנא "סודות לניהול כלכלת המשפחה" לא מתאימה לכם באופן אישי, תחשבו על מישהו יקר לכם שהיא יכולה לחולל מפנה בחיים שלו, ותעבירו לו את המידע.

ההבטחה שלי היא לתת את המפתח להתנהלות כלכלית יעילה ונכונה ושליטה בכסף.

ב-12 שעות של הדרכה במהלך חודש מרוכז וקצר, אני מלמדת את הכלים והסודות שלקח לי ללמוד, לחקור ולאסוף, במשך 4 השנים האחרונות עם עשרות לקוחות בייעוצים הפרטניים שנתתי.

נשמע מעניין? כנסו לכאן.

 

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio