רותי שרון - דצמבר 2010

ניהול כלכלת המשפחה עם רותי שרון

אגרת מידע
דצמבר 2010
שלום
השבועות האחרונים ממחישים לנו עד כמה אנחנו קטנים מול איתני הטבע  העוצמתיים - אש וסערה. אבל, יש מצבים רבים בהם כוח ההחלטה הוא בכול זאת בידיים שלנו, ומשום מה אנחנו נמנעים מלקבל החלטות ולקחת את השליטה לידיים שלנו. אחד התחומים הללו הוא כמובן התחום של כלכלת המשפחה. בעקבות פניות רבות שקיבלתי מאנשים שרצו להשתתף בסדנא שהתחילה, אבל המקום / היום / השעה לא התאימו להם, החלטתי שהפעם אני נותנת לכם לעזור לי להחליט לגבי הסדנא הבאה: אתם מוזמנים להצביע ולהשפיע. בין המשתתפים בסקר תתקיים הגרלה והזוכה המאושר (או המאושרת) יוכלו להשתתף בסדנא הבאה בחינם!!! אני גם רוצה להזמין אתכם לסמינרשת חינמי נוסף שעורכת רונית בנארי, מומחית לפרישה, שיתקיים ביום חמישי השבוע, והפעם על שימוש נכון בכספים על מנת לקבל קצבה חודשית בפרישה . וכמו תמיד, כמה מילים שכתבתי (מאמר קצר) בנושא הצבע של הכסף (רמז: לאו דווקא ירוק....) ו-2 עדכונים "חמים מהתנור" לטובת הצרכנים שהתפרסמו השבוע. להשתמע בפעם הבאה, שלכם, רותי.
 
האם לכסף יש צ ב ע ?  
מה דעתכם?
אני בטוחה שרבים יגידו שהצבע של הכסף ירוק.... משמע, דולרים...או אולי אפור-כסוף מן צבע של מטבעות כזה...

לקריאת המאמר המלאוהפעם - אתם משפיעים

 

לאור פניות רבות שקיבלתי החלטתי לפתוח סדנא נוספת. אבל עדיין לא החלטתי איפה, כמה מפגשים, ימים ושעות. אני מזמינה אתכם להקליק ולבחור את האופציות המתאימות עבורכם .

בין המשתתפים בסקר תיערך הגרלה - הזוכה יוכל להשתתף בסדנא בחינם!!!


2 עדכונים "חמים מהתנור" לטובת הצרכנים
 
 
1. מהיום יותר פשוט לעבור בנק : בתחילת דצמבר נכנס לתוקף נוהל של בנק ישראל הנוגע ללקוחות שעוברים בנק. לפי הנוהל החדש, הבנק שאליו עובר הלקוח יהיה אחראי על העברת כל הוראות הקבע לחיוב כרטיס האשראי - מהכרטיס הישן לחדש.
2. מהיום ניתן לבטל עיסקה ולקבל את הכסף בחזרה : החל מ 14.12.2010 יכנסו לתוקפן "תקנות ביטול עסקה". מטרת התקנות היא להסדיר ולעגן את זכויות הצרכן והעוסק בכל הקשור לביטול עסקה במתן החזר כספי לצרכן בכפוף לתנאים הקבועים בחוק. התקנות מונות רשימה סגורה של עסקאות אשר לגביהן יחולו ההוראות הקובעות את פרק הזמן העומד לרשות הצרכן למימוש.
 


© כל הזכויות שמורות לרותי שרון, יועצת לכלכלת המשפחה
 

סביון 6 מודיעין