רותי שרון - צרכנות נבונה
מרוויחים לא רע,
אבל לא גומרים את החודש? 
רוצים להחזיר את השליטה
על הכסף לידיים שלכם?
מחפשים הרצאת העשרה לעובדים? מתעניינים בסדנא לניהול תקציב משפחתי?
טיפים להגברת השליטה בכסף שלכם, תוכנות לניהול הכסף האישי, כלים לשימוש
עצמי ועוד...

לפרטים נוספים
 

דף הבית >> אינדקס וקישורים >> צרכנות נבונה
 
המועצה הישראלית לצרכנות
ארגון הצרכנים הגדול  בישראל, היא חברה ממשלתית, הפועלת, שלא למטרות רווח, במטרה להגן על הצרכנים ולשמור על זכויותיהם באמצעים הבאים: טיפול בתלונות, הסברה וחינוך, פתרונות לעוולות צרכניות, אכיפה והרתעה וקידום זכויות הצרכנים. בין התכנים שניתן למצוא באתר- הודעות לעיתונות של המועצה לצרכנות, ניתוח של סוגיות צרכנית, שאלות ותשובות בנושאים שונים,  עצות שימושיות, חוקים צרכניים, פסקי דין ותקנות, מדריך הגשת תביעות קטנות, מאמרים וסקרים, וכמובן, טופס תלונות מקוון המאפשר משלוח קל ונוח של תלונות למועצה.

אמון הציבור
ארגון לתועלת הציבור ללא מטרות רווח, קם מתוך הייעוד לשנות את התרבות העסקית הנהוגה, להנחיל בישראל כללים המבוססים על הגינות ויושרה, שיתרמו לרווחת הצרכנים ובתי העסק ההגונים כאחד, כמקובל במדינות המתקדמות בעולם.

כמהזה
מנוע חיפוש אובייקטיבי להשוואת מחירי התקשורת בישראל (סלולרי, אינטרנט, טלויזיה, שיחות לחו"ל, עיתונים וטלפון קווי)

זאפ השוואת מחירים
מידרג
דירוג בעלי מקצוע באמצעות לקוחות

רשימת חנויות עודפים בכל הארץ
חנויות עודפים ניתן למצוא בחנויות אלו בגדים בהנחה, בגדי עודפים מקולקציות קודמות ובגדים סוג ב' במחירים נוחים. ברשימה חנויות מפעל של ביגוד והנעלה בכל רחבי הארץ. 
 
 
 
© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio