רותי שרון - טמפרטורות גבוהות, הוצאות קטנות, איך נערך לקיץ

הקיץ כבר כאן!

איך זה קרה בדיוק? הרי הוא היה כאן ממש לפני רגע? רק לפני חודשיים סיימנו את התשלומים על הטיול לחו"ל בקיץ שעבר, והנה הוא הגיע שוב במלוא הדרו. מי שמע לעצתי לפני שנה ושם כסף בצד מדי חודש למימון הוצאות הקיץ? איזה כייף, נכון?

בניוזלטר הזה ריכזתי מבחר רעיונות וטיפים להתמודדות כלכלית שפויה עם הקיץ.

אם אתם הורים לילדים קטנים, קבלו 5 טיפים שיעזרו לכם לעבור את החופש הגדול בפלוס, וגם מתנה ממני - קובץ אקסל ידידותי לחישוב תקציב הקיץ.

אם אתם הורים למתבגרים, קראו את 2 הכתבות על עבודת בני נוער בחופש, יש שם מידע שימושי וחשוב מאוד.

צירפתי לכם גם עדכון רבעוני של "האוצר שלי", ומבצע לוהט לכבוד הקיץ - בסוף.

5 טיפים שיעזרו לכם לעבור את החופש הגדול בפלוס

"אמא, משעמם לי".... "אבא, תביא לי כסף לטילון"… "למה כולם טסים לחו"ל ואנחנו לא?"…

 

אם אתם הורים לילדים קטנים, המשפטים הללו בוודאי מוכרים לכם, בעיקר בימי החופש הגדול. חודשיים שלמים של חופש מבית הספר, חודשיים שלמים בהם האקסל עובד אצל ההורים שעות נוספות – שיבוצים של ילדים לקייטנות, מתי הם אצל הסבא והסבתא, דודות וכל מי שרק יכול לתת יד. חודשיים בהם ההוצאות נוסקות לשמים ועולות בעשרות אחוזים.

 

פוסט שכתבתי כבר לפני 4 שנים ורלבנטי יותר מתמיד: קליק, קליק

הורים, כך תעזרו למתבגרים שלכם למצוא עבודה לקיץ

החופש הגדול בעיצומו, חם ולוהט בחוץ, הנוער שלנו הפך את היום ללילה, ואת הלילה ליום; ואולי קצת נמאס להם מהסתלבט האינסופי הזה, והם מחפשים הזדמנות לעבוד? הנה כמה עצות מועילות עבורכם ועבורם:

קליק, קליק

הכול על עבודת בני נוער בחופש

"אימוש, אני קופצת עם חברות לקניון. תביאי לי 100 שקלים לקניות פליזזזז". "אבא אני נוסע לים, אפשר 100 שקל?". ברוכים הבאים לחופש הגדול, שמש, ים, הרבה חופש והרבה הרבה יותר הוצאות סביב הילדים. רמת ההוצאות בקיץ יכולה לעלות בעשרות אחוזים על "הבזבוזים" של מתבגרנו היקרים (תרתי משמע). אז מה בוחרים אצלכם בבית? הצופים או הנוער העובד? צופים במסכים ומסתלבטים? או נוער שיוצא לעבוד והופך את הבעיה גם לפתרון, ומשתלב לזמן קצר בשוק העבודה.

קבלו מדריך קצר:

קליק, קליק

בואו נעבור את הקיץ בלי חור בכיס

אם עדיין לא הורדתם או קיבלתם ממני - מצורפת טבלת אקסל פשוטה וידידותית שתעזור לכם לתכנן את הקיץ מבחינה פיננסית. כמה תעלה לכם כל פעילות, ומאיפה יבוא הכסף? חישוב אוטומטי של אלטרנטיבות למימון התוכניות שלכם, וכמה זה יעלה לכם.

מבצע קיץ לוהט

קבלו את המבצע הלוהט של הקיץ.

30% הנחה על הערכה הדיגיטלית לניהול תקציב משפחתי בשיטת עשה זאת בעצמך.

קליק, קליק

 

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio