רותי שרון - אומרים לי שהשתגעתי...כי החלטתי לתת אחריות
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> אומרים לי שהשתגעתי...כי החלטתי לתת אחריות
 
05/03/2011

 

סדנת "סודות ניהול כלכלת המשפחה" - החל ב-15/03 בתל אביב

תנו לי 12 שעות ואגלה לכם את כל הכלים והסודות לתכנון וניהול אפקטיבי של כלכלת המשפחה שלכם.

אפתח עם הבטחה.

רשת האינטרנט מלאה בטפסים וכלים לניהול כלכלת המשפחה, כולל באתר שלי, ולכאורה כל אחד יכול לנהל את כלכלת המשפחה שלו בכוחות עצמו. אז למה זה לא קורה? אנשים רבים מתקשרים אליי וטוענים שיש להם רישומים מדוייקים של ההוצאות שלהם במהלך כמה חודשים, ועדיין הם לא רואים תוצאות בחשבון הבנק. למה זה קורה?

ההבטחה שלי היא לתת לכם את המפתח להתנהלות כלכלית יעילה ונכונה ושליטה בכסף שלכם.

ב-12 שעות של הדרכה במהלך חודש מרוכז וקצר, תקבלו את הכלים והסודות שלקח לי ללמוד, לחקור ולאסוף, במשך 4 השנים האחרונות עם עשרות לקוחות בייעוצים הפרטניים שנתתי.

נשמע מעניין? קראו הלאה:

במשך 4 השנים האחרונות נפגשתי עם עשרות משפחות, כל משפחה והסיפור הכלכלי שלה. משפחות של בן זוג אחד שכיר ואחד עצמאי והבלאגן הכלכלי חוגג, גרושה טרייה שנקלעה לחובות, זוג עם 3 ילדים קטנים שלא מצליחים לצאת מהמינוס, זוג שהתחתן זה עתה ורוצה לתכנן את העתיד הכלכלי שלו, סבא וסבתא שמצאו את עצמם עם חובות ענק בעיקר מהילדים שלהם, ועוד ועוד.

למרות שהסיפור של כל משפחה הוא לכאורה שונה לגמרי, היו קווי דמיון רבים בהתנהלות הכלכלית. ועם כל לקוח המטרה שלי היא אחת - לתת אלטרנטיבות כיצד ניתן לצאת מהבלאגן הכלכלי הנוכחי, ואיך להתנהל בצורה מאוזנת לאורך זמן.

מה מפספסות רוב המשפחות בישראל?

אולי גם אתם שמעתם מחברים ומשפחה שיש דרך אחת מוכחת להתנהלות כלכלית נכונה: לגזור כרטיסי אשראי ולעבור להתנהל במזומן, להפסיק לקחת הלוואות, לנהל רישומי הוצאות ועוד ועוד. רוב המשפחות מתמקדות בכיבוי שריפות אבל לא ממש רואות את התמונה הגדולה של ההתנהלות הכלכלית שלהן ומזהות את הכשלים האמיתיים והסיבות להתנהלות הכלכלית הכושלת. הן מקצצות בכמה סעיפים, אולי אפילו גוזרים כרטיסי אשראי, אבל לאחר כמה זמן חוזרות לסורן והמינוס שוב חוגג.

הסדנה הקרובה:

משך הסדנה - 12 שעות, 4 מפגשים של 3 שעות

תאריכים - מפגשי הסדנה יתקיימו בימי שלישי בתאריכים 15/3, 22/3, 29/3, 5/4

שעות - 19:30-22:30

מיקום - הסדנה תתקיים בקמפוס האומנויות של מכללת סמינר הקיבוצים ברחוב שושנה פרסיץ 3 בתל אביב.

הסדנה מתקיימת בכיתה המוגבלת ל-25 איש. שימו לב - ההרשמה לסדנאות הקודמות התמלאה ונסגרה כשבוע לפני תאריך פתיחת הסדנה. הזדרזו לשריין את מקומותיכם.

 

לפרטים נוספים: 054-4323526
רותי שרון info@ruthsharon.co.il

כלים פרקטיים, ניתנים ליישום מיידי - כבר במהלך הסדנה:

הכלים שאציג לכם במהלך הסדנה ואלו שנתרגל את השימוש בהם יאפשרו לכם להתחיל לשלוט בכסף שלכם כבר במהלך הסדנה. תקבלו ארגז כלים מעשי לבניית תכנית הבראה כלכלית אישית, מודל ושיטה לניהול כלכלת המשפחה ותקציב משפחתי מאוזן. נציג דרכים שונות להתמודדות עם פיתויי חברת השפע ונלמד מה חייבים לדעת על הלוואות וחסכונות, כרטיסי אשראי ומשכנתאות, וכמובן טיפים ושלל עצות לחיסכון.

הנה משהו שאמרה לי משתתפת בסדנה: "עד שהגעתי לפה ראיתי איך אני נכנסת יותר ויותר לבור, ועכשיו אני רואה את האור." משתתף אחר כתב לי: "הסדנא היא גם מקצועית וגם כייפית".

ללמוד בקבוצה

אחד היתרונות הגדולים של התהליך בסדנה לעומת ייעוץ פרטני הוא הלמידה המשותפת בקבוצה. בכל סדנה המשתתפים מגלים שגם האחרים עוברים חוויות דומות ומקבלים רעיונות להתייעלות. לקבוצה יש כוח אדיר ביצירת מוטיבציה לשינוי וקבלת החלטה לקחת את המושכות לידיים וליצור שינוי בניהול הכלכלי. אני כול פעם נפעמת מחדש מהרעיונות שמעלים המשתתפים והסיפורים שאני שומעת מהם.

הנה למשל באחת הסדנאות האחרות שיתף אותי אחד הזוגות: "תודה על שיעורי הבית שאת נותנת. זה דבר שגורם לנו לנהל שיחות שלעולם לא ניהלנו - 27 שנות נישואים, ולהסתכל על התנהלות החיים בצורה אחרת."

משתתפת אחרת סיפרה לי: "חששתי להשתתף בגלל הקושי שלי להתמודד עם הכסף, ובמהלך המפגשים קיבלתי כלים פרקטיים וידע שנתן לי תחושה של אור בקצה המנהרה"

 

לפרטים נוספים: 054-4323526
רותי שרון info@ruthsharon.co.il

 

תכני המפגשים:

מפגש ראשון: במפגש זה נלמד על ההיסטוריה של כלכלת המשפחה בישראל, על השיטות והקומבינות של משפחה ישראלית טיפוסית להתמודדות עם אוברדרפט ולמה זה לא עובד, על המחירים שאנחנו משלמים בגלל המצב הכלכלי, קצת נתונים, ונבין למה כל כך חשוב לנהל את כלכלת המשפחה שלנו.

מפגש שני: במפגש זה ננתח את המאזן המשפחתי שהכנו, נבין ממה מורכבות ההוצאות של המשפחה, נלמד על סוגי הוצאות השונים ומה המשמעות שלהן, נזהה סעיפים בעייתיים, נבין איך מגדירים הכנסה ממוצעת לחודש, נתנסה בתרגיל קבוצתי חווייתי, ונדבר על סדרי עדיפויות.

מפגש שלישי: במפגש זה נלמד על ההבדל בין ההוצאות השוטפות, והוצאות לטווח בינוני וארוך, נלמד על משמעות האשראי וסוגי האשראי השונים, תשלומים, שימוש נכון בכרטיסי אשראי וכיצד ניתן לחסוך בסעיפי הוצאה שונים.

מפגש רביעי: במפגש זה נמשיך ללמוד כיצד ניתן לחסוך בסעיפי הוצאה שונים, על משכנתא, אנחנו והבנק, סוגי הריביות ומשמעותם, מה המסגרת הרצויה בבנק, קצת על ביטוח ופנסיה ונסכם את הסדנא.

אחריות מלאה: כל הסיכון - עלי. לך אין מה להפסיד

מה אתם מקבלים במהלך הסדנה?

קלסר עם חוברת הכוללת יותר מ-200 שקפי המצגות של כל אחד מהמפגשים. כך תוכלו לחזור לתכני הסדנה גם חודשים לאחר סיומה, לשתף חברים ומשפחה ולהיזכר בתכנים שלא עשיתם בהם שימוש מיידי במהלך חודש הסדנה
מאמרים מלווים - חומר משלים לנושאים הנלמדים ומוזכרים בסדנה, העשרה והרחבה
טפסי עבודה לתכנון ומעקב התקציב המשפחתי

ובנוסף -2 בונוסים:

פגישת ייעוץ של שעה בחינם - בשווי 350 ש"ח
10% הנחה בשווי 290 ש"ח בתהליך ייעוץ אישי בסיסי, אפשר גם כמתנה לחברים...

שווי הבונוסים בלבד הוא 640 ש"ח....

ההשקעה שלך

למרות שהטמעה אפקטיבית של הכלים שתלמדו בסדנה יכולה לחסוך לכם אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים בשנים הקרובות, אינני מבקשת 5,000 ש"ח או יותר.

עלות הסדנה למשתתף היא רק 850 ש"ח כולל מע"מ בתשלום אחד, או 3 תשלומים של 300 ש"ח.

לזוג משתתפים העלות היא רק 1,530 ש"ח במקום 1,700 ש"ח, כלומר הנחה של 10%, בתשלום אחד, או 3 תשלומים של 540 ש"ח.

חודש לאחר הסדנה: שיחת שאלות ותשובות

כדי לוודא שאתם מצליחים להטמיע בהצלחה כל כלי שנציג בסדנה, כדי לענות על כל שאלה שמתעוררת כשאתם חוזרים הביתה ומנסים להטמיע את השימוש בכלים, נקיים שיחת שאלות ותשובות בסביבות יום העצמאות במאי 2011 לבוגרי הסדנה. איזה תאריך סמלי לעצמאות כלכלית, הא?


לפרטים נוספים: 054-4323526
רותי שרון info@ruthsharon.co.il

האם זה בשבילי? מדריך למתלבטים

אתם אולי עכשיו מקיימים עם עצמכם את השיחה הבאה: האם זה בשבילי? הייתי רוצה להיות בסדנה "סודות ניהול כלכלת המשפחה" אבל משהו עוד מפריע לי ואני מתלבט/ת. לאחר שיחות רבות עם לקוחות שלי, גיליתי מספר התלבטויות עיקריות, והייתי רוצה לעזור לכם להגיע להחלטה, בהתייחסות לכל אחת מההתלבטויות או השאלות שאתם עומדים מולן עכשיו:

הסדנה יקרה מדי

אני בהחלט מבינה את השאלה לגבי עלות הסדנא. האמת היא ששמעתי את התחושה הזו מלקוחות לפני שהשתתפו בסדנה. אני יכולה לשתף אותך שרבים מבוגרי הסדנאות הקודמים מדווחים על כך שבזכות הסדנה הם הצליחו להניע תהליכי התייעלות ולחסוך כספים שלא היו מסוגלים לכך בעבר. זוג צעיר שפנה אליי לאחרונה גילה שהוא משלם כ-500 ש"ח כל רבעון ריבית על המינוס. 500 ש"ח ברבעון שווים ל-2,000 ש"ח בשנה.... האם לא כדאי לשלם באופן חד פעמי 850 ש"ח, לקחת שליטה על העניינים ולהפסיק לשלם לבנקים את הריביות הלא מוצדקות האלו?? הסדנה הזו היא לא עוד הוצאה שוטפת. היא השקעה לטווח ארוך. בנוסף מקבלים 2 בונוסים: פגישת ייעוץ של שעה בחינם - שווי 350 ש"ח, ו- 10% הנחה בשווי 290 ש"ח בתהליך ייעוץ אישי בסיסי. שווי הבונוסים בלבד הוא 640 ש"ח....

האם הסדנה מתאימה גם למי שלא נמצאים במינוס?

בהחלט! בסדנה מקבלים את היסודות לניהול נכון ויעיל של כלכלת המשפחה, מודל ושיטה לניהול תקציב משפחתי, והרבה ידע, טיפים ומידע לגבי נושאים שונים הקשורים בכלכלת המשפחה, כמו אשראי והלוואות, התייעלות בסעיפי הוצאה שונים, משכנתא ועוד ועוד.

אנחנו מעדיפים ייעוץ אישי עם התייחסות ספציפית לנתונים שלנו.

זוהי אחת התגובות הפופולריות שאני מקבלת מאנשים. אבל בדרך כלל בגלל שהייעוץ האישי יקר הרבה יותר מהסדנה, בסופו של דבר לא לוקחים אותו, ואז יוצאים קרחים מכאן ומכאן. במקרה כזה אני ממליצה - הירשמו לסדנה. תקבלו בה הרבה כלים ומידע בעלי ערך אישי עבורכם ותוכלו כבר לקבל החלטות ולשפר את ההתנהלות הכלכלית שלכם. בנוסף מגיעה לכם שעת ייעוץ חינם אותה אני ממליצה לנצל לאחר הסדנה ובה נוכל לדבר באותה השפה ת'כלס על המצב שלכם. ואם גם זה לא מספיק, תזכו להנחה של 10% בתהליך ייעוץ אישי.

יש לי בעיה עם אחד התאריכים של הסדנה. האם ניתן להשלים את אותו מפגש?

משתתפי הסדנא מתחייבים לארבעת המפגשים המלאים. במידה ויתקיימו סדנאות נוספות, תינתן אפשרות להשלים מפגש במחזור אחר של הסדנה, אך אין הבטחה כרגע לתאריך נוסף לסדנה.

בנוסף, פיספוס של מפגש אחד פוגע ברצף הלמידה כאשר כל מפגש מבוסס על המפגש הקודם, ולכן חיסור באחד המפגשים יוצר קושי בתהליך הלמידה במפגשים הבאים.

שבע וחצי בערב זה מוקדם מדי בשבילי

האמת? גם לי זה קצת מוקדם. גם לי יש ילדים קטנים, אבל התארגנתי מראש, כי זה מספיק חשוב לי, כמובן. הסיבה העיקרית שהסדנה מתחילה בשבע וחצי היא מכיוון שכל מפגש אורך שלוש שעות, ומהניסיון שלי בסדנאות קודמות, קשה למשתתפים אחרי השעה עשר וחצי בערב...

לא נוח לי להיחשף לפני אנשים נוספים

אין צורך להיחשף. אף אחד לא חייב לגלות אף נתון שהוא לא רוצה. פשוט כך. א-ב-ל, פתאום מגלים שאנחנו לא לבד. יש אנשים דומים לנו במצב דומה, או שונה. אנחנו לומדים מהאחרים והם גם לומדים מאיתנו. הנה משהו שסיפרה לי אחת המשתתפות בסדנה קודמת: "הרגשנו שאנו לא לבד ויש פה קבוצה טובה של אנשים שמתמודדת עם בעיות דומות. זה נותן לי את הכוח לעשות את השינוי שאנו רוצים לעשות כבר זמן רב."


לפרטים נוספים: 054-4323526
רותי שרון info@ruthsharon.co.il

אני מצפה לראותכם בסדנה הקרובה!

אני יודעת איזו השפעה תהיה לסדנה על החיים האישיים והמשפחתיים שלכם

רותי

נ.ב. - אני מאמינה בכל מאודי שלסדנת "סודות ניהול כלכלת המשפחה" יכולה להיות השפעה מרחיקת לכת על האופן בו אתם מנהלים את הכסף במשפחה שלכם.

העדויות ממשתפי הסדנה בעבר מדגימות את האפשרויות הגלומות גם עבורכם. אם כבר קיבלתם החלטה, מסיבה זו או אחרת, שאינכם מעוניינים להירשם לסדנא - זה בסדר גמור. ואני מאחלת לכם את כל ההצלחה בהמשך.

אבל - אם עדיין לא החלטתם, אתם מרגישים בבטן פנימה שיש כאן משהו אמיתי ובעל ערך עבורכם אבל עדיין מתלבטים, אל תהססו והירשמו עכשיו. יש לכם אחריות מלאה - אין לכם מה להפסיד, רק להרוויח!

בכל שאלה אתם מוזמנים ליצור עמי קשר בטלפון 054-4323526

או באמצעות טופס ההרשמה - אשמח לעזור.

הנה שוב פרטי הסדנה:

משך הסדנה - 12 שעות,4 מפגשים של 3 שעות.

תאריכים - מפגשי הסדנה יתקיימו בימי שלישי בתאריכים 15/3, 22/3, 29/3, 5/4

שעות - 19:30-22:30

מיקום - הסדנה תתקיים בקמפוס האומנויות של מכללת סמינר הקיבוצים ברחוב שושנה פרסיץ 3 בתל אביב.

עלות: תמורת 850 ש"ח כולל מע"מ למשתתף יחיד, או 1,530 ש"ח לזוג, תקבלו את הידע, הכלים והשיטה כדי לשלוט בכסף שלכם ולהתאזן כלכלית.


לפרטים נוספים: 054-4323526
רותי שרון info@ruthsharon.co.il

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio