רותי שרון - אחד חג שמח, שני טיפים, ושלוש הזמנות לחתונה!
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> אחד חג שמח, שני טיפים, ושלוש הזמנות לחתונה!
 
02.04.2015
 

שלום

כמובן שלא אוותר על ברכת החג המסורתית. בוודאי תיבת המייל שלכם כבר מפוצצת בכאלו. אבל כדרכי, אני רוצה לתת לכם ערכים מוספים רלבנטיים. חשבתי על כך שיש משהו די סמלי בכך שאנחנו לאחר תקופת בחירות סוערת, וממש רגע לפני פסח - חג החירות. מי מאיתנו לא היה רוצה לבחור בדרך שתוביל אותנו לחירות כלכלית, להיות חופשיים משיעבודים כלכליים - כלומר לקחת כמה שפחות הלוואות, ולצבור כמה שיותר חסכונות? אז על מנת לסייע בכך, תמצאו בהמשך 2 עדכונים.

אולי יש לכם כמה אלפי שקלים נזילים?

למי שלא שמע או טרם התעדכן: משרד האוצר החליט לתת ארכה נוספת של שלושה חודשים למשיכת כספים מקופות גמל קטנות, בהן הצטבר סכום של עד 7,000 ש"ח, בפטור ממס. מסתבר שמרבית האנשים עדיין לא פעלו בנידון ולא משכו את הכסף שיושב ומחכה להם.

הנה כתבה שפורסמה בכלכליסט עם פרטים נוספים...
{C}{C}{C}

אבל איך נדע אם יש לנו כסף ואיפה?

{C}{C}

המסלקה הפנסיונית

משרד האוצר הקים אתר לאיתור כל הכספים הפנסיוניים שלנו. וזה כולל קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל וקרנות השתלמות. תמורת 40 ש"ח תקבלו דיווח מפורט, תוך מספר ימים, באלו גופים פיננסיים יש לכם חסכונות, כמה חסכתם, ופרטים נוספים.

קליק, קליק

המסלקה הפנסיונית

WOBI

אתר השוואות הביטוחים WOBI השיק לאחרונה שירות חדש המאפשר לקבל את הנתונים הללו בצורה ידידותית וגרפית בחינם. למעשה הם שואבים את המידע מהמסלקה הפנסיונית. ולמה בחינם? אני מנחשת שהם ישמחו לקבל את המייל שלכם אולי לצרכי דיוור פרסומים בעתיד.

קליק, קליק

המסלקה הפנסיונית

מבדיקה ראשונית שעשיתי, הנתונים שמפיקים באתר WOBI אומנם מוצגים בצורה ידידותית, אבל מאוד כללית, ואין את רמת הפירוט של הנתונים שמספק אתר המסלקה הפנסיונית. המסלקה הפנסיונית מאפשרת לכם גם להוריד אליכם את הקבצים עם הנתונים. לשיקולכם.

הזמנה לחתונה כבר קיבלתם?

ואחרי פסח? עונת החתונות מתחילה! אני שמחה לעדכן שלאחרונה הצטרפתי לצוות של "זוגיתא" – מיזם חדשני של ייעוץ וליווי כלכלי לזוגות בתחילת דרכם המשותפת. את המיזם מובילה כרמי אור, חברה טובה ויועצת ותיקה לכלכלת המשפחה. אני מזמינה אתכם לחשוב על מתנה בעלת ערך מוסף אמיתי לזוג הצעיר, במקום סתם עוד צ'ק.

רוצים להכיר את זוגיתא? קליק, קליק
{C}{C}{C}{C}{C}
{C}{C}{C}

זוגיתא - נותנים לכם את העתיד במתנה

שלכם, רותי

נשלח לכתובת ruth.sharon@gmail.com מהכתובת info@ruthsharon.co.il
שולח: רותי שרון | ייעוץ כלכלי אישי, הרצאות וסדנאות
כתובת השולח: עמק האלה 18 מודיעין
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה
© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio