רותי שרון - איפה מוצאים כסף שהלך לאיבוד?
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> איפה מוצאים כסף שהלך לאיבוד?
 
30/05/2012

שלום

המייל הזה מוקדש לעדכונים וחידושים שיקלו עליכם בניהול הכספים המשפחתי-אישי.

חוסכים כסף בסלולרי

השבועיים האחרונים היו סוערים בעקבות המהפיכה הסלולרית שמביאה עימה בשורה של ממש בהוזלת עלויות התקשורת הסלולרית. משפחות רבות צפויות לחסוך מאות שקלים בעקבות כך. למרות שהחשבון הסלולרי שלי היה יחסית צנוע, החלטתי לעזוב את החברה בה הייתי לקוחה בשנים האחרונות ולהצטרף לאחת החברות החדשות. אשמח לדווח לכם בעדכון הבא איך זה עבד ולשתף אתכם בתובנות והמלצות שלי.

ובכל זאת, למי ששכח, אני מזכירה את שירות השוואת עלויות סלולרי בחינם מבית "כמה זה". רושמים את מספר הטלפון הסלולרי שלכם ולאיזו חברה אתם שייכים, והאפליקציה כבר בודקת אוטומטית את פרופיל המשתמש שלכם בחודשים האחרונים (מספר דקות שיחה, מספר מסרונים וגלישה) ומשווה מול כול המסלולים של כל החברות ההסלולריות, כולל החדשות. אתם תקבלו למייל דו"ח מסודר עם המלצה באיזו חברה ואיזה מסלול תחסכו הכי הרבה כסף. שימו לב שהתוכנה לא לוקחת בחשבון זיכוי בגין מכשיר סלולרי. קליק, קליק

ניהול ההון האישי במקום אחד

בעדכון האחרון ששלחתי לקראת הפסח סיפרתי לכם על ההמלצה שלי לארגון ניירת משק הבית. קיבלתי הרבה תגובות אוהדות, אבל גם תגובות ששאלו האם לא הגיע הזמן לעבור לעידן הדיגיטלי ולהפסיק כבר עם הניירת הזו. כמובן שאני הראשונה להצטרף לעידן הדיגיטלי, ולכן אני בהחלט ממליצה להצטרף לכל שירותי החשבונית במייל שמציעים רבים מנותני הספקים היום. קיים גם השירות iPost של הדואר שמאפשר קבלת תכתובת פורמלית מגופים שונים לכספת וירטואלית.

ולמה בכלל להתעסק עם כל הניירת והעדכונים הללו?? הידעתם שהערכות מדברות על כך שכ-15 מיליארד שקל הם כספים אבודים. כספים שאין להם דורש. קופות גמל שבעליהם נפטרו והיורשים כלל לא מודעים לקיומן, כספים שנחסכו בקופות שונות והבעלים שכחו או לא עדכנו את הכתובות.

וזה המקום לספר לכם על שירות חינמי נוסף שבדקתי לאחרונה - הונאישי. המערכת מאפשרת ניהול, שליטה ובקרה על חשבונות הפנסיה, הביטוחים, קופות הגמל וקרנות ההשתלמות. כל המידע הפיננסי מאוגד במקום אחד, תחת פאנל בקרה מתקדם, עם מנוע היסק חכם ומערכת התראות פרואקטיבית. הונאישי מנתחת בשגרה את ביצועיהם של ספקי ההון השונים שלך, ואת תמונת ההון האישי הכוללת באמצעות אלגוריתם חכם. המערכת משווה את מכלול ההוצאות הפיננסיות והביטוחיות שלך, לרבות העמלות ודמי הניהול, אל מאגר הנתונים של כלל עמיתי הונאישי. המערכת מתריעה בפניך כשמצבך אינו אופטימלי ובכך מסייעת לך לחסוך ולהימנע מעלויות מרובות ומהפסדים מיותרים. השירות ניתן בחינם. ניסיתי ודי התפעלתי. חיפשתי מערכת כזו כבר הרבה זמן ואני ממש שמחה שמישהו הרים את הכפפה. בשבוע שעבר התפרסם סיפורם של בני זוג שאיתרו באמצעות המערכת 75,000 ש"ח. אולי גם לכם זה יקרה? קריצה

סקירת שוק ההון לדוא"ל האישי כל לילה

האם אתם מתעניינים בשוק ההון? אם כן, השירות הזה מיועד במיוחד בשבילכם. סקירה מקצועית שתרכז את כל מה שמעניין וחשוב באמת בשוק ההון. ניתוחים בשיטות רבות מכל גווני הקשת, ובעיקר - ניתוח תקשורתי עפ"י פילוסופית ניתוח כלי התקשורת הכלכליים. חשוב להבין: לא מדובר בעוד סקירת שוק ההון שאפשר למצוא בעיתונים ומספרת מה היה ביום המסחר הקודם, מדובר בקובץ המכיל אסטרטגיות, רעיונות, ניתוחים ועוד הפתעות רבות.

מאות מנויים לא הולכים לישון ומחכים כל לילה מול הדוא"ל לסקירה. התמכרות כבר אמרנו?

והיום - אתם מקבלים את הסקירות לשבועיים ניסיון בחינם מתנה ממני.
לפרטים נוספים והרשמה: קליק, קליק

עוד פעם קיץ

בפוסט שפירסמתי בדיוק לפני שנה בבלוג שלי איך אני יודעת שהקיץ הגיע? או: בואו נדבר על הוצאות שנתיות סיפרתי שאחד הסימנים שמבשרים אצלי את בוא הקיץ הוא הטלפונים מכתבי צרכנות בעיתונים שרוצים טיפים איך לעבור את החופש הגדול בלי חור גדול בכיס. וגם השנה זה התחיל עם טלפון מכתבת הצרכנות של The Marker שראיינה אותי על קייטנות. גם היא זכרה את מה שאמרתי לה בדיוק לפני שנה איך תמיד אנחנו "אוהבים" להיות מופתעים לפני הקיץ מההוצאות... ממליצה לקרוא שוב את הפוסט ולהחליט שהשנה אנחנו כבר ניערך אחרת לקיץ של השנה הבאה!

שיהיה לנו קיץ כייפי, מלא חוויות ושנצליח באמת לעבור אותו בשלום

שלכם, רותי

 

 

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio