רותי שרון - מה בין שמיכת פוך באמצע הקיץ וחשבון הבנק שלך
דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטרים >> מה בין שמיכת פוך באמצע הקיץ וחשבון הבנק שלך
 
17/08/2011

 

מה בין שמיכת פוך באמצע הקיץ וחשבון הבנק שלך

שלום
 

  • האם מדי פעם יש לך הרגשה שאין לך שליטה על הכסף שלך?
  • כל הביטוחים שלך מוכרים לך? יש לך ידע כמה כסף תקבל מחברת הביטוח כאשר תוגש לה תביעה? האם זה יספיק לך?
  • האם הוצאות התקשורת שלך מתחילות להציק לכיס שלך?
  • יש לך תוכנית לקנות או למכור דירה? יש לך ידע כמה כסף יכול ללכת לאיבוד אם המכירה או הקנייה לא תעשנה בצורה נכונה?

מאמר ראשון בסדרת מאמרים שתעניין אותך: מה בין שמיכת פוך באמצע הקיץ וחשבון הבנק שלך?

דברים שנראים לנו כ"מסודרים" או כ"מנוהלים" הם לא בהכרח כך. אנו סומכים על בעלי המקצוע בעיניים עצומות ולו בגלל שאין לנו זמן, כוח או חשק לצלול לתוך ים הנתונים של דברים שאינם ברורים לנו ולבדוק אם באמת הכל בסדר. אבל בסופו של דבר מה שייפגע יהיה הכיס שלך. אז לא חבל?

לפני כשבועיים החלטנו – 5 מומחיות בתחום – לחבור ביחד ולהביא לך מידע רצוף שיעזור לך להבין את התחום כך שניתן יהיה להתחיל לבדוק את כל משאביך הכספיים וגם לחסוך כספים כבר מהצעדים הראשונים. מעניין?

בחודש הקרוב אשלח לך כמה מאמרים, כל אחד מפרי עטה של אחת מאיתנו, כך שתהיה לך תמונה ברורה יותר וידע רב בתקופה קצרה.

 

את המאמר הזה שהוא הראשון בסדרה כתבה רונית בנארי – מנכ"ל בר תובנות, העוסקת בהעצמה ובליווי אנשים הן בתחומי פיתוח עסקים חדשים והן ביציאה לפרישה.

לקריאת המאמר הראשון נא ללחוץ על הקישור: מה בין שמיכת פוך באמצע הקיץ לבין הכסף שלך


הנה משהו שיחסוך לך זמן ויעשה פלאים במעקב אחרי הכספים שלך. אני כל כך שמחה לבשר ולהמליץ על FinanDa תוכנה חדשה לניהול פיננסי. מהיום שהתחלתי לעסוק בנושא כלכלת המשפחה חיפשתי תוכנה כזו. תוכנה שתאפשר לקלוט את הנתונים ישירות מחשבונות הבנק וכרטיסי האשראי, ללא צורך בהקלדה ידנית סיזיפית לקבצי אקסל.

סוף סוף יש אפשרות לראות את כול החשבונות במקום אחד ולראות מה באמת קורה עם הכסף שלנו. עד כאן בחינם. ומי שרוצה גם להגדיר ולהתנהל לפי תקציב, כמו שאני ממליצה, יכול לשרדג את הגירסא החינמית ולרכוש במחיר שווה לכול נפש את המהדורה הכוללת את מודול התקציב. קיימת גם גירסא לעסקים קטנים. ניתן להתנסות חינם במשך 60 יום.

לפרטים נוספים, הקליקו על הקישור הזה.

ובמיוחד לקוראיי הנאמנים: הנחה של 15% !

לקבלת קופון צרו קשר


פעילויות קרובות
כדאי ל
שריין את הזמן ביומן כבר עכשיו. פרטים בקרוב.

29/08/11 בשעה 21:00 וובינר (סמינרשת) להורים "לקראת פתיחת שנת הלימודים". איך כדאי להיערך כלכלית לקראת שנת הלימודים, טיפים ועצות מעשיות.

15/09/11 יום עיון מיוחד בנושא כספים. מידע חשוב ביותר שיחסוך לך המון כסף. שיתוף פעולה ייחודי בין כמה מומחיות בתחום הכספים. לא כדאי להפסיד.

 

שלכם, רותי

נ.ב.

כמו תמיד - אשמח לתגובות שלכם.

שתף בפייסבוק

הצטרפו אליי ברשתות החברתיות

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio