רותי שרון - מינוס בלי אוברדרפט? ואיך לעזאזל אפשר להגדיל הכנסות?
10/11/2011

שלום

האם אפשר להיות במינוס בלי להיות באוברדרפט בבנק?

פרסמתי את השאלה הזו בפייסבוק וקיבלתי כמה תשובות מקוריות ומעניינות, כולל זו של אודי דורון: "לרדת עם המאהבת לים המלח - ולשלוח את האישה לפגישה עם מנהל הבנק..."

אבל אם קצת יותר ברצינות, פרסמתי פוסט חדש בבלוג שלי שמסביר איך זה יכול להיות:

סיגל ויובל הם זוג בשנות השלושים המאוחרות לחייהם. יש להם 3 ילדים וכלבה. דירה באחד מיישובי הפריפריה. סיגל ויובל הגיעו אליי לא בגלל שהיה להם אוברדרפט בבנק. להיפך, בחשבון העו"ש היו להם 70,000 ש"ח וגם לא מעט חסכונות שהסתכמו לכחצי מיליון ש"ח.

חלקכם בוודאי ישאל "נו, אז בשביל מה הם פנו לייעוץ כלכלי?"

לקרוא את התשובה הקליקו כאן.
כמו תמיד, אשמח גם לתגובות.

לאנשים שרוצים להתחיל לייצר הכנסות בטוחות - אבל עדיין לא התחילו 

פעמים רבות "מאשימים" אותנו, היועצים לכלכלת המשפחה, שאנחנו מתמקדים מדי בהתייעלות וחיסכון בהוצאות, ולא מספיק נותנים כלים איך להגדיל הכנסות.

ולכן כשקיבלתי השבוע עדכון מקולגות שלי - רותם נמיר פרדס ועומר דורון - על הפרוייקט החדש שלהם, חשבתי שאני חייבת לשתף אתכם. יכול להיות שאתם זוכרים שערכתי וובינר משותף עם עומר דורון על המשכנתא הרווחית. 

אם הייתי אומרת לך שיש שיטה בדוקה שבאמצעותה ניתן להגדיל את ההכנסות החודשיות שלך, האם היית רוצה לגלות איך עושים זאת?

בשנה האחרונה רותם ועומר לימדו את השיטה הזו מאות אנשים, ובתקופה האחרונה הם עבדו על הכנת כלים וחומרים שיעזרו לך לייצר כל חודש הכנסה בטוחה של אלפי שקלים, מהר ובחינם!

ניתן לצפות בסרטון וידאו של 7 דקות ו-14 שניות בלחיצה על הקישור הבא.

מהיכרותי עם רותם ועומר, אני יודעת עד כמה התכנים והכלים שהם מעניקים יכולים להיות משמעותיים עבור העתיד הכלכלי שלך, ולכן הרגשתי צורך רב לשתף אותך בתכנים החינמיים של רותם ועומר.

[[שם]], סרטון הוידאו הזה הוא רק ההתחלה. עקבו אחרי המיילים שלי ובהמשך תקבלו מרותם ועומר מתנות נוספות שיעזרו לכם להגדיל בצורה משמעותית את ההכנסה החודשית שלך.

הערה: בשבועות הקרובים אני עומדת לשלוח עדכון שבועי במייל בנושא זה. אם מסיבה כלשהי אינך רוצה לקבל את העדכונים, נא להקליק כאן.

שלכם
רותי

© כל הזכויות שמורות לרותי שרון   info@ruthsharon.co.il   |   054-4323526   |  עמק האלה 18 מודיעין                                                                                      Design: Edna Ricklin's Studio